Witches Charm Slot Oyna

Witches Charm Slot Özellikleri

Slot SahibiEGT
PlatformMobil Slot
Slot TürüVideo Slot
TemaSihir
Makara5
Ödeme Çizgisi15
Slot ÖzellikFree Spin
Geri Ödeme%95.97

Witches Charm Slot İnceleme

Witches Charm EGT SlotCadıların büyülü dünyasına ait Witches Charm slotu etkileyici tasarımı ve farklı oyun özellikleri ile karşımıza çıkar. Slot oyununda 5 adet makara bulunurken enine ise 3 satır bulunur. Oyunda kazançları yakalamanız için ise 15 adet ödeme çizgisi var. Oyun özellikleri olarak Bonus Oyunu, Wild Sembolü, Katsayılı Kazançlar, Scatter sembolü ve Free Spin sembolünü bulacaksınız. Heyecan verici bu slot oyunu Witches Charm için EGT tarafından sunulan oyuncuya geri ödeme oranı %95.97 şeklinde. Slot oyunu içinde cadıların yanında baykuş, kara kedi, kaynayan iksir kazanı gibi büyülü semboller de iyice bu temaya girmenizi sağlıyor. Otomatik oyun imkanı ve Gamble özelliği ile kazançlarınızı riske ederek daha yüksek kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Witches Charm Slot Kazançları

Slot oyunun kazançlar konusunda bilmeniz gereken en büyük özelliği bizce Wild ile elde edilen kazançların daha yüksek olmasıdır. Kafanızın karışmaması için örnek ile anlatmak gerekir ise Witches Charm slotunda en çok ödeyen sembol tahmin edilebileceği üzere cadı sembolleri. 5 adet cadı maksimum bahşste 45.000 jeton öderken, işin içinde wild varsa yani ödeme çizigisindeki 5 sembolden biri wild diğerleri cadı ise bu durumda kazanç 90.000 yeton oluyor. Yani daha basit bir dille wild ile elde edilen her türlü kazanç wildsiz elde edilene göre iki kat daha büyüktür. Witches Charm slotunda en büyük ikinci ödeyen sembol ise cadının kazanındaki iksir. Sonra Baykuş ve Kara Kedi gelir. Diğerleri ise slot makinesi klasikleri A-9 arasındaki semboller. 11 normal oyun sembolü, 1 Wild ve Scatter oyundaki sembollerdir.

Oyunda yüksek kazanç sağlayabileceğiniz bir diğer süpriz ise Free Spin yani ücretsiz dönüşler. Bu özelliğe girebilmek için en az 3 adet Scatter sembolü yakalamak gerekiyor. Cadı’nın evi olarak dizayn edilmiş Scatter sembolü iki kere gelirse yine de kazanç veriyor ama Free Spin başlatmıyor. Ücretsiz oyun kazanıldığında 15 adet free spininin oluyor ve bu özel oyunda tüm kazançlar 3 ile çarpılarak ödeniyor.

Witches Charm Slot Özellikleri

Slot SahibiEGT
PlatformMobil Slot
Slot TürüVideo Slot
TemaSihir
Makara5
Ödeme Çizgisi15
Slot ÖzellikFree Spin
Geri Ödeme%95.97