Venezia Doro Slot Oyna

Venezia Doro Slot Özellikleri

Slot SahibiEGT
PlatformMobil Slot
Slot TürüVideo Slot
TemaVenedik
Makara5
Ödeme Çizgisi243
Slot ÖzellikFree Spin
Geri Ödeme%96.25

Venezia Doro Slot İnceleme

Venezia Doro EGT SlotDaha önce Venedik’i ziyaret etme şansınız oldu mu bilemiyoruz ama Venezia Doro slot makinesini oynarken ziyaret etmişçesine etkileniyorsunuz. Venezia Doro slotunda Venedik karnavalı tadında yakışıklı ve evlenmeye niyetli erkek ile güzel kadının romantik hikayesi EGT tarafından resmedilmiş. Oyunda bölgenin en popüler sembolleri bize büyük kazançlar açmak için bulunur. Bu semboller parti maskesi, uçan aslan heykeli, sokak lambası, köprü, romantik gondol ve yukarda da bahsettiğimiz slot makinesinin kahramanları erkek ve kadın figüler. Venezia Doro slotunu 5 makaradan oluşurken ödeme sistemi 243 yolludur. 243 yollu ödeme sisteminde yan yana olmak koşulu ile sembollerde makaranın neresinde olursa olsun kazanırsınız. Bu oyun tarzı slot makinelerinde daha sık sık ama çok aşırı yüksek olmayan kazançlar sunulur. Venezia Doro slotu da bu özellikte bir slot olup, sitemizden de ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir casino oyunudur. Slot oyunu RTP yani oyuncuya geri ödeme olarak %96.25 olarak kodlanmış. Oyun özelikleri ise Scatter kazançları, Free Spin, Wild ve Multiplier yani katlayan ödemeler olarak sayılabilir. Venezia Doro kazançları ve free spin oyunu ile ilgili detaylar ise aşağıdaki şekilde.

Venezia Doro Büyük Kazançlar

Venezia Doro slotunda en çok kazandıran en büyük sembol Romeo’muz. Sonra ise ise bu çapkının hedefi güzel hanım, en büyük ikinci ödeyen sembol olarak dizayn edilmiş. Bunları Venedik’te görebileceğimiz heykel figürü takip ederken, maske ve sokak lambası eşit seviye ve dördüncü büyük ödeme oranlarına sahip. Sonrasında ise bizi slot makinesi klasikleri A-9 arasındaki semboller karşılıyor. Oyunda Wild sembolü gondol ile temsil edilirken bu sembol Scatter dışında tüm sembollerin yerine geçebiliyor ve birinci ve beşinci makara dışında heryerde gelebiliyor. Scatter ise yine ünlü Venedik köprüsü ile Venezia Doro slot içinde yer alır. Free spin oyunun bulunduğu Venezia Doro slotunda bu özel tura girebilmek için en az üç adet Scatter sembolünü yakalamanız gerekir. Sonra ise free spinleri başlatmadan 5 adet oyundan birini seçmeniz için ekran gelir. Free Spin oyunu kazanıldığında oynayabileceğiniz oyun türlerine ait detaylar kısaca şu şekilde.

5 Free Spin : Bu özelliği seçerseniz 5 ücretsiz oynuyorsunuz ve Wild ile elde edilen kazançlar rastgele olarak X10, X15 yada X30 arası çarpanlar ile ödüyor.

8 Free Spin : 8 ücretsiz oyunda Wild ile elde edeceğiniz tüm kazançlar X8, X10 yada X15 çarpanla ödeme yapıyor.

10 Free Spin : Bu özellik seçildiğinde 5X, X8 ve X10 çarpanları wild ile kazançlarda devreye giriyor.

15 Free Spin: 15 ücretsiz oyunda Wild kazançları X3, X5 ve X8 olmak üzere rastgele katsayılar ile kazandırıyor.

20 Free Spin: En çok oyun turunun olduğu bu seçimde ise katsayılar diğerlerine göre daha az. X2, X3 ve X5 katsayılı kazançlar yine wild ile elde edildiğinde ödüyor.

Free spine girmeniz için sadece 3 Scatter sembolünün yetmediğini de belirtmek isteriz. 3 Scatter sembolünü birinci makaradan itibaren soldan sağa doğru yakalamanız gerekir. Yani ilk üç makara içinde Scatter sembolü geldiğinde ücretsiz oyunlar için tercih yapabiliyorsunuz. Venezia Doro slotunda freespin turunu oynarken, ücretsiz turlar yine ilk 3 makarada en az 3 scatter sembolünün yakalanması ile tekrar tetiklenebiliyor. Size hali hazırdaki seçimde değil o oyun turları bittiğinde aynı bonus seçimlerini yapmanızı da sağlıyor.

Venezia Doro Slot Özellikleri

Slot SahibiEGT
PlatformMobil Slot
Slot TürüVideo Slot
TemaVenedik
Makara5
Ödeme Çizgisi243
Slot ÖzellikFree Spin
Geri Ödeme%96.25