Kangaroo Land Slot Oyna

Kangaroo Land Slot Özellikleri

Slot SahibiEGT
PlatformMobil Slot
Slot TürüVideo Slot
TemaVahşi Yaşam
Makara5
Ödeme Çizgisi20
Slot ÖzellikYığılı Wild
Geri Ödeme%96.16

Kangaroo Land Slot İnceleme

kangaroo land slot kapakKangaroo Land vahşi yaşam ve sevimli hayvanlaın konseptini bir araya getirmiş EGT slot oyunlarından biridir. Temel olarak Avusturalya ve Yeni Zelanda’nın ücra köşelerindeki yerlilerin temaşlatırıldığı oyunda biz vahşi yaşam kategorisinde kullandık. Kangaroo Land slotu da sembol olarak bu yaşamdan etkilenmiş ve iki adet yeriliyi(aborjin) sembolleştirmiş. Hayvan semboleri için ise ülkemizde pek sık rastlanmayan (doğal yaşamda zaten yok ama hayvanat bahçesinde mümkün olabilir) Koala, Emu(Avusturalya Deve Kuşu)ve Ornitorenk kullanımış. Wild sembolü hepimizin bildiği belki de o kıtanın en ünlü hayvanı Kanguru ile resmedilmiş. Scatter yani ücretsiz oyunların kapasını açan sembol ise yine tanıdık bir sembol, bumerang. Oyuncuya teorik geri ödeme oranı %96.16 olan oyunda 20 adet ödeme çizgisi var. Kangaroo Land slotunda yüksek ödeyen sembollere ve büyük kazançlara geçelim.

Kangaroo Land Slotu Kazançlar

Kangaroo Land slotunda büyük kazandıran temel olarak iki özellik gördük. Bunlar 2 ve 4. makaralarda yığılı gelen wild sembolleri ki wild scatter sembolü hariç diğer tüm sebollerin yerine geçiyor. Diğer ise Bumerang ile sembolize edilmiş ve en az 3 scatter ile giriş yapacağınız Free Spin oyunları. Ücretsiz oyun kazanıldığında 15 adet free spin ile oyuna başlıyorsunuz. Scatter sembollerinin ödeme çizgisinde olmasına gereke yok, herhangi yerde 3 tanesi ücretsiz oyuna giriş yapmak için yeterlidir. Eğer ücretsiz oyun içinde makaralardan birini Wild yani kanguru sembollü tam kalayabilirseniz, bu makara oyun tarafından tutukluyor ve respin denen bir kere daha çevirme kazanıyorsunuz ki bu yüksek kazanmak da oldukça yardımcı oluyor. Ücretsiz oyunların yine üç adet bumerang scatter sembolü ile tetiklenmesi de 15 ek dönüş kazanıdırıyor.

Sembolleri incelediğimizde en çok ödeyen olarak Yerli Aborjinler karşımıza çıktı. Daha yerli gibi güzüken diğer bakımlı ve makyajlı aborjine göre iki kat daha fazla kazandırıyor. Yani burda amaç tam yerliyi başa getirdikten sonra yığılı wild sembollerini beklemek. Aborjinlerden sonra deve kuşu ve koala gelirken bunları diğer semboller takip ediyor. Oyun yine EGT jackpot sistemine bağlı olup, bu oyun rastgele olarak tetiklenir.

Kangaroo Land Slot Özellikleri

Slot SahibiEGT
PlatformMobil Slot
Slot TürüVideo Slot
TemaVahşi Yaşam
Makara5
Ödeme Çizgisi20
Slot ÖzellikYığılı Wild
Geri Ödeme%96.16