Blue Heart Slot Oyna

Blue Heart Slot Özellikleri

Slot SahibiEGT
PlatformMobil Slot
Slot TürüVideo Slot
TemaMücevher
Makara5
Ödeme Çizgisi100
Slot ÖzellikYığılı Wild
Geri Ödeme%96.03

Blue Heart Slot İnceleme

Blue Heart EGT SlotBlue Heart diğer EGT slot oyunlarının aksine 100 adet ödeme çizgisi ile oynayabileceğiniz bir slot oyunudur. Tema olarak mücheverat kulanıldığı için oyunda rengarenk bir çok müchever göreceksiniz. Elbette konu değerli taşlar olduğunda yine lüks temasını kullanan slot oyunu olarak karşımıza Blue Heart oyunu çıkıyor. Sembol olarak ise değerli taşların dışında slot kahramanlarımız bakımlı kadın ve erkek ikonları. Oyunda özellik olarak ise yığılı wild ve freespin bulunuyor. Diğer slotlarda genel olarak farklı konsepteki semboller ile resmedilen wild burda yine değerli bir taş ile sembolize edilmiş. Yani oyunda yığılı wild özelli var ama wild nerde derseniz. Mavi müchever size büyük kazançların kapısını açacak wild özelliği olduğunu bilmelisiniz. Çoğu slot gibi ortalama geri ödeme oranları ile çalışan Blue Heart Egt slotu %96.03 gibi bir değerle çalışır. Freespin oyununu oynayabilmek için ise Jewelery yazan sembolden en az 3 adet çarklarda yakalmanız gerekir. Freespin oyunu ve blue heart slotunda nasıl büyük kazançların oluştuğuna kazançlar başlığında değinelim.

Blue Heart Slotunda Nasıl Kazanılır

Blue Heart daha önce de değindiğimiz gibi parlak bir çok değerli taşlarla dolu. Wild her slot oyuncusunun en sevdiği sembol ve blue heart slot oyununda mavi müchever ile temsil ediliyor. 5 adet wild bir ödeme çizgisinde yakalandığında 5000 jeton gibi müthiş kazanç alıyorsunuz. Wild sembolleri oyunda yığılı olarak geldiği için gelmesi oldukça mümkün gözüküyor. Elbette böyle durum için şansa ihtiyacınız olacaktır. Wild sembolünü takip eden en büyük ödemeler ise erkek ve kadın figürleri ki bunlarda 3000 jeton gibi ödeme yapabiliyor. Sonrasında değerli taşların sıralamaları ise Kırmızı, Yeşil mücheverler şeklinde. Pembe ve Sarı mücheverler Blue Heart slotunda en az ödeyen sembollerdir. Sonrasında ise klasik slot sembolleri A-Q diğer ödeme resimlerini oluşturmuş. Blue heart slotunu en farklı kılan ise çoğu EGT slot oyununda bulamayacağınız 100 ödeme çizgisidir. Bu özellik oynarken daha sık kazanç görmek anlamına geliyor. EGT genel özelliklerini anlatırken paylaşabileceğimiz diğer ortak jackpot kartları özelliği bu slot içinde de var.

Gelelim Freespin oyununun detaylarına. Blue Heart slotunu oynarken, kazanç sağlamak için yakalamak istediğiniz en önemli özelliklerden biri de Jewelery yani müchaverat dükkanı ile sembolize edilmiş scatter. Toplamda üç adet scatter sembolü size hem jeton kazandırırken hem de 10 adet ücretsiz oyunu sunar. Freespin içinde scatter sembolünü 3 kere yakaladığınızda yine 10 adet ek ücretsiz freespin kazanıyorsunuz. Wild sembollerinin daha sık geldiği freespin oyununda kazançlar genel olarak hep yüksek olur.

Blue Heart Slot Özellikleri

Slot SahibiEGT
PlatformMobil Slot
Slot TürüVideo Slot
TemaMücevher
Makara5
Ödeme Çizgisi100
Slot ÖzellikYığılı Wild
Geri Ödeme%96.03