Amazing Amazonia Slot Oyna

Amazing Amazonia Slot Özellikleri

Slot SahibiEGT
PlatformMobil Slot
Slot TürüVideo Slot
TemaAmazon
Makara5
Ödeme Çizgisi10
Slot ÖzellikFreespin
Geri Ödeme%96.16

Amazing Amazonia Slot İnceleme

amazing amazonia slot kapakAmazing Amazonia slot makinesi EGT slotlarının bir diğer Amazon temalı oyunudur. Daha önce bu tema Amazon Battle slotunda da görmüştük ama orda Amazon savaşçı kadınları vardı. Burda ise Amazon’un asıl sahipleri hayvanlar temalaştırılmış. Ödeme çizgisi olarak 10 line sunan slotta, volatilite de biraz yüksek oluyor. Oyun temasında 7 adet doğal amazon ormanından hayvan seçilmiş. Bildiğimiz küçük ödemelerin geldiği harflerin görselinde ise ağaç teması var. Yani A yada K ağaç deseni ile çerçevelenmiş ve bu da bize ormanın gerçek temasını hissetmemizde yardımcı oluyor. Scatter sembolümüz rengarenk kelebet ve bize freespin oyunun da kapısını açıyor. Her sembolün yerine geçen wild özelliği ise mavi uzun amazon nehri ile karşımıza çıkıyor. Aşağıda diğer sembolleri ve ödemelerine değineceğiz fakat oyunun genel diğer özelliklerini de açıklamak gerekir. Amazing Amazonia %96.16 gibi oyuncuya geri ödeme yüzdesi ile çalışıyor. Oyunda bahislerinizi riske ederek daha çok kazanma ve freespin oyununu katsayılı şekilde oynama şansınız var.

Amazing Amazonia Slotunda Büyük Kazanmak

Amazing Amazonia vahşi ortamda geçiyor ve şans yanınızda ise gerçekten de vahşi ödemeler yapıyor. Bundan en büyük etki elbette freespin oyununda. Scatter olarak sembolize edilmiş en az 3 adet kelebek yakaladığımızda 20 freespin kazanmış oluyoruz. Diğer slot oyunlarını düşündüğümüzde 3 çarpanlı 20 freespin oldukça güzel. Aynı zamanda freespin oyunu içinde de en az kelebek yani scatter yakalarsanız freespinler 20’şer olarak tetiklenebiliyor. Wild sembolü akan mavi nehir ise bize Amazing Amazonia slotunda en büyük kazançları genel olarak getiriyor. Şimdi slot içindeki sembolleri ve ödemelerine göz atalım.

Amazing Amazonia slotunda en çok kazandıran sembol elbette her sembolü tamamlayan wild. Maymun ve Kaplan ise en çok kazandıran diğer iki sembol. Burda özel bilmeniz gereken, eğer wild ile kaplan yada maymun sembollerinden kazanırsanız wildsiz kazançlarınızdan iki kat daha büyük kazanıyorusunuz. Bu sadece kaplan ve maymun sembolleri için de geçerli değil. Tüm semboller wild ile kazanıldığında iki kat ödüyor. Yani wild çok önemli. Ödeme sırasına göre diğer semboller ise şu şekilde; Kunduz, Kuş, Kurbağa ve aşina olduğumuz A-K-Q ve sonrasında J harfleri.

Amazing Amazonia Slot Özellikleri

Slot SahibiEGT
PlatformMobil Slot
Slot TürüVideo Slot
TemaAmazon
Makara5
Ödeme Çizgisi10
Slot ÖzellikFreespin
Geri Ödeme%96.16